Social media manažér v oblasti umenia a kultúry, komunikácie a propagácie

MsÚ Kežmarok

Miesto práce
Hlavné námestie 1, Kežmarok
Termín nástupu
01.05.2024
973 EUR/mesiacPlatové podmienky v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení, zaradenie do 7. platovej triedy, základná zložka platu v rozsahu od 973,- eur do 1167,50 eur v závislosti od počtu rokov započítanej praxe, 15% príplatok za zabezpečovanie výkonu samosprávnej pôsobnosti alebo preneseného výkonu štátnej správy, možnosť priznania osobného príplatku vo výške max. do 100 % platovej tarify najvyššieho platového stupňa platovej triedy, do ktorej bude zamestnanec zaradený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba a plnenie content plánu, jeho priebežná aktualizácia pre sociálne siete

tvorba videí, reels, fotiek na sociálne siete

tvorba popisov k videám a fotkám

strategické plánovanie obsahu a aktivít na základe marketingového plánu

publikovanie a boostovanie príspevkov

fotenie a finálna úprava videí na sociálne siete

grafické spracovanie príspevkov

príprava textov, PR článkov, tlačových správ a textových podkladov

community management – odpisovanie na komentáre, správy, dotazy

spolupráca na rôznych marketingových aktivitách a podujatiach

asistencia pri tvorbe komunikačných aktivít

správa webu, aktualizácia obsahu na webovej stránke

práca s grafickými programami Photoshop/Canva

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania (motivačný list)
- štruktúrovaný životopis
- fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.
Záujemcovia môžu zaslať žiadosť v termíne do 30.04.2024 poštou na adresu:
Mestský úrad Kežmarok, Hlavné námestie č.1, 060 01 Kežmarok
prípadne elektronicky na e-mailovú adresu: [email protected]

V prípade zaslania žiadosti poštou je potrebné na obálke označiť:
„NEOTVÁRAŤ“ Ponuka: social media manažér v oblasti umenia a kultúry, komunikácie a propagácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmédiá

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:

vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore masmédiá

minimálne dva roky praxe v oblasti kultúry alebo masmediálnej komunikácie

bezúhonnosť

počítačové zručnosti

zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, kreativita, samostatnosť v rozhodovacej činnosti, organizačné schopnosti

verejná správa
ID: 4799938  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 973 EUR/mesiac