Potrubár - inštalatér

MSS Steel s.r.o.

Miesto práce
Brusel, Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacPracujeme na rôznych alternatívach. Samozrejme sme otvorení aj živnostníkom, ponúkame aj prácu na zmluvu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme potrubárov - inštalatérov.
Požadované zručnosti:

- príprava potrubia pred montážou
- montáž oceľových konštrukcií a potrubia
- obsluha strojov (vysokozdvižný vozík)
- čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana
zdravia pri práci)
- bližšie informácie získate mailom alebo telefonicky

Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.

Ponúkame dlhodobú spoluprácu a dobrý kolektív, naši pracovníci majú dispozícii firemné autá.

Je potrebné nám zaslať stručný životopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aj absolventov, ktorí akurát skončili školu a majú chuť pracovať a sú manuálne zruční

spoločnosť MSS Steel sa zaoberá zväčša inštaláciou novej technológie pre farmaceutický a potravinársky priemysel

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4158411  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac