Samostatný účtovník – ekonóm

MSM Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kopčanská 35, 908 51 Holíč, okres Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kompletné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnými zákonmi
• kompletné vedenie mzdovej agendy
• vypracovanie a príprava mesačných a ročných účtovných závierok - DPH, Daň z príjmov, Výkaz ziskov a strát, Súvaha a iné
• príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
• zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
• implementácia legislatívnych zmien a ekonomická podpora obchodnému úseku spoločnosti
• aktívna komunikácia s obchodnými partnermi, externým audítorom, úradmi štátnej správy a pod.

• zaujímavá individuálna práca v mladom kolektíve
• adekvátne platové ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou špeciálneho zdravotníckeho materiálu a zdravotníckych pomôcok do zdravotníctva a do oblasti sociálnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3198624  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou