Majster údržby

MSM LAND SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej zložky 70% a variabilnej zložky mzdy 30% . Finálna mzda bude závisieť od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- vytváranie bezpečných podmienok pre výkon práce tímu údržby, kontrola ich spôsobilosti na vykonávanú prácu,
​- organizovanie procesov činnosti oddelenia údržby, zadávanie denných úloh pre pracovníkov údržby, vedenie dochádzky pracovníkov údržby,
​- sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení, spolupráca s ostatnými oddeleniami na ich odstraňovaní,
​- vedenie potrebnej prevádzkovej dokumentácie útvaru, tvorba rozpočtu a jeho dodržiavanie
​- koordinácia a riadenie preventívnej údržby
​- zabezpečovanie správy, údržby a opravy budov a
​- optimalizácia výkonu strojov a zariadení v závode
​-spolupráca pri príprave plánu preventívnej údržby a riadenie tímov na základe tohto plánu
​​- zabezpečovanie revízií, odborných skúšok, prehliadok a inšpekcií

- zodpovedá za plnenie plánu údržby a procesy v rámci úseku údržby, kontroluje výsledky ich činností

​- zabezpečovanie školení prideleného personálu

​- spolupracovanie s ostatnými oddeleniami podniku za účelom zlepšovanie výsledkov podľa KPI nastavených na oddelení a cieľov závodu
​- pravidelný reporting nadriadenému, participácia pri inšpekciách a auditoch​

​- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu
​- bohatý sociálny program spoločnosti - cieľové odmeny, príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, benefitný účet, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu, 13. plat, športové a kultúrne podujatia atď.
​- stravovanie v areáli spoločnosti

- sick day 4 x do roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

VZV - výhodou

prax na riadiacej pozícii

Spoločnosť MSM LAND SYSTEMS, s.r.o., je výrobno-opravárenský podnik, ktorý sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.

V oblasti civilnej produkcie sa spoločnosť zameriava na výrobu špeciálnych kontajnerov, účelových nadstavieb, opravy a kontroly prietokomerov cisternových vozidiel, filtrov, monoblokov, čerpadiel a odlučovačov, overenie všetkých typovo schválených prietokomerov v autorizovaných skúšobniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4788196  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac