Kontrolór kvality - kolesá ADR cisterny

MSM LAND SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď
7,17 - 7,42 EUR/hod.od 7,17 Eur/hod. + 30% pohyblivá zložka mzdy ******************************************************************************************** Základná zložka mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávame  Kontrolóra kvality - kolesá ADR cisterny, ktorý sa bude podieľať na zabezpečení kvality našich produktov. Na tejto pozícii budete:

- Kontrolovať diely, vozidlá a cisternové vozidlá na vstupnej, priebežnej a výstupnej kontrole

- Defektovať diely a vyraďovať ich

- Meriať a vyhodnocovať merania, vytvárať protokoly

- Spolupracovať pri odstraňovaní nezhôd

- Identifikovať a hodnotiť riziká v oblasti kvality

- Vyhodnocovať výrobné procesy a identifikovať oblasti na zlepšenie

- Viesť záznamy o kvalite a podávať správy o výkone

Vo svojom typickom dni sa budete venovať kontrole dielov, vozidiel a cisternových vozidiel na vstupnej, priebežnej a výstupnej kontrole. Okrem toho budete sledovať, aby boli správne zaznamenané všetky merania a protokoly.

Pracovná doba pre túto pozíciu je od pondelka do piatku od 6:00 do 14:00.

Pridajte sa k nám a nájdite výzvu v oblasti kvality, kde sa môžete rozvíjať v dynamickom prostredí.

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Kontrolór kvality - kolesá ADR cisterny:

- Analyzovať výsledky meraní a vyhodnocovať ich v súlade s platnými štandardmi

- Navrhovať a implementovať opatrenia na zlepšenie kvality výrobkov

- Komunikovať s ostatnými oddeleniami a koordinovať riešenie nezhôd a reklamácií

- Podieľať sa na auditoch a iných kontrolách súvisiacich s kvalitou výrobkov

- Zabezpečovať dodržiavanie platných noriem a smerníc v oblasti kvality výrobkov

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu,
- bohatý sociálny program spoločnosti - cieľové odmeny, príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, benefitný účet, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu, 13. plat, športové a kultúrne podujatia atď.,
- stravovanie v areáli spoločnosti,

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich kritériá pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Kontrolór kvality - vítaná

- znalosť produktu výhodou,- práca v špecifickom odbore,- zdravotná spôsobilosť,- čítanie výkresovej dokumentácie, - samostatnosť, spoľahlivosť,- prax v automobilovom priemysle výhodou, - vodičský preukaz sk. C nutnosť

Spoločnosť MSM LAND SYSTEMS, s.r.o., je výrobno-opravárenský podnik, ktorý sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.

V oblasti civilnej produkcie sa spoločnosť zameriava na výrobu špeciálnych kontajnerov, účelových nadstavieb, opravy a kontroly prietokomerov cisternových vozidiel, filtrov, monoblokov, čerpadiel a odlučovačov, overenie všetkých typovo schválených prietokomerov v autorizovaných skúšobniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Lezová
Tel.: +421911475206
E-mail: poslať životopis
ID: 4785590  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,17 EUR/hod.