Можливість для людей з України

Механік/Ремонтник транспортних засобів

MSM LAND SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
MSM Land Systems, s.r.o., Kasárenská, Trenčín-Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
повна зайнятість, підприємництво
Od 5,03 EUR/hod.5,03 - 7,35 євро/год. Від 5,03 євро/год. + 30% змінна частина зарплати, тобто від 6,54 євро/год. включаючи змінну складову . Основна частина заробітної плати являє собою мінімальний розмір основної частини заробітної плати. Фактичний розмір основної складової заробітної плати буде скориговано після оцінки кваліфікації та знань претендента.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Проведення ремонтних робіт автомобільної, інженерної та спеціальної техніки:
- розбирання деталей,
- видалення корозії, консервація та пакування запасних частин,
- ремонт запасних частин, слюсарні роботи,
- складання груп і підгруп автомобільної, інженерної та спец. обладнання,
- інші дії за вказівками начальника.

- робота в компанії, що динамічно розвивається, з унікальною галузевою спрямованістю,
- насичена соціальна програма компанії - цільова винагорода, транспортна допомога, надбавка за присутність, бонусовий рахунок, допомога при народженні дитини, допомога до життєвого чи трудового ювілею, 13-та заробітна плата, спортивні та культурні заходи тощо,
- харчування на території підприємства,
- навчання на посаду у кваліфікованого майстра за індивідуальним планом

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť MSM LAND SYSTEMS, s.r.o., je výrobno-opravárenský podnik, ktorý sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.

V oblasti civilnej produkcie sa spoločnosť zameriava na výrobu špeciálnych kontajnerov, účelových nadstavieb, opravy a kontroly prietokomerov cisternových vozidiel, filtrov, monoblokov, čerpadiel a odlučovačov, overenie všetkých typovo schválených prietokomerov v autorizovaných skúšobniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4451179  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,03 EUR/hod.