Zvárač

MSM LAND SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
MSM Land Systems, s.r.o., Kasárenská, Trenčín-Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 6,05 EUR/hod.Od 6,70 Eur/hod. - 7,35 Eur/hod. Od 5,15 Eur/hod. + 30% pohyblivá zložka mzdy, t.z. od 6,70 Eur/hod. vrátane pohyblivej zložky (1091,62 Eur/mesiac). Základná zložka mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená po posúdení kvalifikácie a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyrovnávanie plechov
- brúsenie a prerezávanie závitov
- rezanie nových závitov
- zváranie autogénom
- montáž skupín a podskupín

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu,
- bohatý sociálny program spoločnosti - cieľové odmeny, príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, benefitný účet, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu, 13. plat, športové a kultúrne podujatia atď.,
- stravovanie v areáli spoločnosti,
- zaškolenie na pozíciu kvalifikovaným školiteľom formou individuálneho plánu

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich kritériá pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť MSM LAND SYSTEMS, s.r.o., je výrobno-opravárenský podnik, ktorý sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.

V oblasti civilnej produkcie sa spoločnosť zameriava na výrobu špeciálnych kontajnerov, účelových nadstavieb, opravy a kontroly prietokomerov cisternových vozidiel, filtrov, monoblokov, čerpadiel a odlučovačov, overenie všetkých typovo schválených prietokomerov v autorizovaných skúšobniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4410834  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,05 EUR/hod.