Mechanik - Opravár kolesovej/pásovej techniky

MSM LAND SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,42 EUR/hod.Od 5,42 Eur/hod. + 30% pohyblivá zložka mzdy, t.z. od 7,05 Eur/hod. vrátane pohyblivej zložky. Základná zložka mzdy predstavuje minimálnu sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na inzerovanú pozíciu. Skutočná výška základnej zložky mzdy bude upravená po posúdení kvalifikácie a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie opravárenských prác automobilovej, ženijnej a špeciálnej techniky:
- demontáž dielov,
- odstraňovanie korózie, konzervácia a balenie náhradných dielov,
- opravy náhradných dielov, zámočnícke práce,
- montáž skupín a podskupín automobilovej, ženijnej a špeciálnej techniky,
- ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu,
- bohatý sociálny program spoločnosti - cieľové odmeny, príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, benefitný účet, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu, 13. plat, športové a kultúrne podujatia atď.,
- stravovanie v areáli spoločnosti,
- zaškolenie na pozíciu kvalifikovaným školiteľom formou individuálneho plánu

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich kritériá pre inzerovanú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoelektrikár, Mechanik opravár

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik, Autoelektrikár, Mechanik, Elektromechanik

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť produktu veľkou výhodou,
- motivácia práce v špecifickom odbore,
- manuálna zručnosť,
- fyzická a zdravotná spôsobilosť,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- samostatnosť, spoľahlivosť,
- prax v automobilovom priemysle výhodou.

Spoločnosť MSM LAND SYSTEMS, s.r.o., je výrobno-opravárenský podnik, ktorý sa špecializuje na opravy vojenskej pásovej a kolesovej techniky, modernizáciu vojenských a špeciálnych vozidiel, predaj náhradných dielov a výrobu mobilných kontajnerov typového radu ISO 1C. Spoločnosť je tiež autorizovaným obchodným zastúpením firmy TATRA TRUCKS, a.s. a zároveň aj autorizovaným servisom nákladných automobilov značky TATRA.

V oblasti civilnej produkcie sa spoločnosť zameriava na výrobu špeciálnych kontajnerov, účelových nadstavieb, opravy a kontroly prietokomerov cisternových vozidiel, filtrov, monoblokov, čerpadiel a odlučovačov, overenie všetkých typovo schválených prietokomerov v autorizovaných skúšobniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4221750  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,42 EUR/hod.