Reagujte bez životopisu

Prejdite do lepšej práce

Systémový administrátor

Miesto práce
Štúrova 925/27, Dubnica nad Váhom
plný úväzok
Plat
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda záleží od skúseností a kvality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu, ak si pripravený na výzvy a chceš byť súčasťou tímovo orientovanej organizácie, neváhaj sa podeliť o svoje schopnosti a vstúp do nášho sveta IT!

Čo Ťa bude čakať na pracovnej pozícii?:

  • správa a monitoring fyzických serverov, virtualizácie (Hyper-V, VMware);
  • správa databázových, mailových serverov, Active Directory a GPO;
  • údržba zálohovacieho systému (Veeam);
  • plánovanie, analýza a prevádzka Windows/Linux serverovej infraštruktúry;
  • údržba, aktualizácia a monitoring všetkých systémov;
  • implementácia nových projektov IT infraštruktúry;
  • riešenie problémov (L2 a L3 Support).

My Ti za to ponúkneme nasledovné:

  • mzdu adekvátnu Tvojim skúsenostiam,
  • v prípade potreby možnosť home office,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • sick days,
  • keďže sedavá práca prináša bolesti chrbtice, máš u nás fyzioterapeuta na pracovisku,
  • jazykový kurz,
  • kredit na oddych,
  • skupinový kruhový tréning v super zostave,
  • odborný rozvoj prostredníctvom školení a kurzov,
  • príjemnú pracovnú atmosféru a tímovú kultúru,
  • príspevok na dopravu ...

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • úspešne ukončené vysokoškolské vzdelanie v IT odbore alebo podobnom technickom smere;
  • minimálne 5-ročné skúsenosti na pozícii Windows administrátora alebo správcu ICT v podnikovom IT prostredí;
  • komplexný prehľad v rámci prostredia Microsoft;
  • skúsenosti s virtualizáciou Hyper-V a VMware (HCI, SAN, VSAN) a s HA riešeniami;
  • znalosť sieťových protokolov a služieb (TCP/IP, DNS, DHCP atď.) a riešení vysokej dostupnosti NLB, MSFC;
  • znalosť Active Directory, Exchange (OnPremise/Online), GPO, PKI, Bitlocker, Radius, 802.1x;
  • znalosť zálohovania/obnovy serverov, databáz, údajov (Veeam);
  • znalosť skriptovania Powershell;
  • znalosť správy ESET produktov;
  • analytické schopnosti;
  • zodpovedný a proaktívny prístup k riešeniu problémov;
  • time manažment, samostatnosť, vzájomná spolupráca s tímom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.