Reagujte bez životopisu

Prejdite do lepšej práce

Kontrolór s nástupným bonusom 1000€!

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
2024-04-15
Plat
Od 6,63 EUR/hod.Finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ku nám do spoločnosti, ktorá sa pohybuje v oblasti strojárskej výroby, Kontrolóra kvality, ktorý bude zabezpečovať, aby naše výrobky boli po kvalitatívnej stránke v čo najlepšom poriadku.

Čo tento človek na tejto pozícii u nás vykonáva?

• Spolupracuje pri plánovaní zdrojov na kvalitu a po posúdení spoluzodpovedá za jeho plnenie (vytváranie plánov kvality);

  • Spolupracuje pri zisťovaní príčin interných nezhôd, reklamácií a zistených z interných a externých auditov;
  • Zabezpečuje výkon vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov v predpísanom rozsahu tak, aby bola zabezpečovaná kvality výrobkov;
  • Včas odhaľuje výskyt nezhodných výrobkov, zúčastňuje sa pri posudzovaní príčin vzniku nezhodných výrobkov;
  • Pripravuje podklady pre reklamačné konanie s dodávateľmi za účelom potvrdenia závad zistených pri vstupnej kontrole;
  • Informuje o porušení technologickej disciplíny;
  • Spracováva podkladové materiály pre meranie a skúšky vykonávané v iných organizáciách;
  • Vystavuje osvedčenia o akosti a kompletnosti výrobkov.

    Oceníme ak budeš mať nižšie uvedené znalosti, ale nie sú podmienkou:

    • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie;

  • Prax s kontrolou;
  • Prax v strojárskej oblasti;

    Zamestnanecké výhody, benefity:

    • práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s jedinečným zameraním priemyslu,
    • UP karta,
    • Multisport karta,
    • fyzioterapeut na pracovisku,
    • dochádzkový bonus,
    • príspevok na dopravu,
    • odporučateľský náborový príspevok,
    • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
    • vlastná jedáleň,
    • aktívny život s kolegami (firemné akcie, teambuildings, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia),
    • sponzoring zamestnancov podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií (športové kluby, kultúrne celky atď.).

Pri veľkom počte záujemcov, budú kontaktovaní len tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4793617  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,63 EUR/hod.