Reagujte bez životopisu

Prejdite do lepšej práce

Produktový inžinier

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
plný úväzok
Plat
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda záleží od skúseností a kvality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme produktového inžiniera so schopnosťou vytvárať technickú dokumentáciu a skúsenosťami v práci CAD. Ak máš záujem pracovať na zaujímavých projektoch a rozvíjať svoje schopnosti, neváhaj nám poslať svoj životopis!

Čo Ťa bude čakať na pracovnej pozícii?:

  • tvorba technickej a technologickej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy,
  • práca v CAD prostredí - návrh, tvorba, kontrola, prekreslenie, aktualizácia, zapožičanie a schvaľovanie úplnosti a správnosti technickej dokumentácie, technologických postupov, technických podmienok a výkresovej dokumentácie pri novo vyvíjaných výrobkoch a zariadeniach, ako aj pri opakovanej výrobe,
  • realizácia ToT - transfer technológie výrobkov a zariadení (príprava podkladov, komunikácia so zákazníkom, skúšobná prevádzka...)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • komunikatívnosť, flexibilita, inovatívne myslenie, dôslednosť, ochota cestovať

My Ti za to ponúkneme nasledovné:

  • mzdu adekvátnu Tvojim skúsenostiam,
  • v prípade potreby možnosť home office,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • sick days,
  • keďže sedavá práca prináša bolesti chrbtice, máš u nás fyzioterapeuta na pracovisku,
  • jazykový kurz,
  • kredit na oddych,
  • skupinový kruhový tréning v super zostave,
  • odborný rozvoj prostredníctvom školení a kurzov,
  • príjemnú pracovnú atmosféru a tímovú kultúru,
  • príspevok na dopravu ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.