Reagujte bez životopisu

Prejdite do lepšej práce

IT Technik v Banskej Bystrici

Miesto práce
Banská Bystrica
plný úväzok
Plat
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda záleží od skúseností a kvality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš vášeň pre IT a chceš byť súčasťou tímu, ktorý zabezpečuje plynulý chod našich IT systémov, pošli nám svoj životopis!

Čo Ťa bude čakať na pracovnej pozícii?:

  • prijímanie a riešenie IT servisných požiadaviek (ServiceDesk),
  • inštalácia SW na PC/laptopy,
  • inštalácia HW (PC/laptopy/tlačiarne/príslušenstvo),
  • objednávanie drobného IT tovaru,
  • pracovné cesty podľa potreby zamestnávateľa

My Ti za to ponúkneme nasledovné:

  • mzdu adekvátnu Tvojim skúsenostiam,
  • v prípade potreby možnosť home office,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • sick days,
  • keďže sedavá práca prináša bolesti chrbtice, máš u nás fyzioterapeuta na pracovisku,
  • jazykový kurz,
  • kredit na oddych,
  • skupinový kruhový tréning v super zostave,
  • budeme Ťa samozrejme neustále vzdelávať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.