Reagujte bez životopisu

Prejdite do lepšej práce

Špecialista licencií

Miesto práce
Nováky, okres Prievidza
plný úväzok
Plat
1 200 EUR/mesiacMzda je zložená zo 70% fixnej zložky a 30 % variabilnej zložky. Finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Byť špecialistom licencii v našej spoločnosti má mnohé výhody a jednou z nich sú získané znalosti, ktoré ti pomôžu v osobnostnom rozvoji. Preto hľadáme človeka s ochotou vzdelávať sa a posúvať svoje hranice.

Čo u nás Špecialista licencií robí?

  • poskytuje včasnú a kvalitnú podporu v oblasti licenčných a povoľovacích služieb,
  • komunikuje s orgánmi štátnej správy a obchodnými partnermi,
  • sleduje súvisiacu legislatívu (napr. zákon č. 392/2011 Z. z., zákon č. 144/2013 Z.z., zákon č. 190/2003 Z. z. vrátane legislatívy EÚ a medzinárodných zmúv),
  • zabezpečuje plnenie zákonných povinností ako aj sledovanie plnenia podmienok uvedených na povoleniach a licenciách,
  • konzultuje importno-exportné riziká,
  • vybavuje žiadosti o udelenie licencie, povolenia na prepravu zbraní a streliva, povolenia na obchodovanie s VOP,
  • sleduje platnosť vydaných licencií a povolení (vrátane vykonávania ich zmien, zmien zodpovedných zástupcov a plnenie informačných povinností pri zmenách v spoločnostiach v zákonom stanovených lehotách),
  • vedie dovozné a vývozné štatistiky,
  • vykonáva ďalšie úlohy a činnosti uložené nadriadeným pracovníkom.

My Ti za to ponúkneme nasledovné:

  • mzdu adekvátnu Tvojim skúsenostiam,
  • v prípade potreby možnosť home office,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • sick days,
  • jazykový kurz,
  • kredit na oddych,
  • budeme Ťa samozrejme neustále vzdelávať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.