Reagujte bez životopisu

Technik BOZP a PO

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMzda je zložená zo 70% fixnej zložky a 30 % variabilnej zložky. Finálna mzda závisí od skúsenosti a kvality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď Technikom BOZP a PO a pomôž nám s jednotlivými procesmi vo výrobnej spoločnosti.

Čo ťa u nás bude čakať?

  • Implementácia štandardov BOZP a PO vo výrobe;
  • Zabezpečenie a vykonávanie školení v oblasti BOZP a PO;
  • Kontrola pracovísk, identifikácia nebezpečenstiev, návrh opatrení;
  • Vypracovanie Analýzy rizík pre rizikové činnosti;
  • Spolupráca s PZS, zabezpečovanie meraní PP a objektivizácie PP, príprava plánu meraní rizikový faktorov;
  • Vedenie a vyhodnocovanie štatistiky úrazov, drobných úrazov a skoroúrazov, sledovanie a vyhodnocovanie úloh a nápravných opatrení;
  • Navrhovanie opatrení smerujúcich k zvýšeniu úrovne BOZP/PO;
  • Sledovanie zmien v legislatíve v oblasti BOZP a PO a ich implementácia do interných predpisov v súlade s požiadavkami spoločnosti;
  • Vytváranie, implementácia a aktualizácia dokumentácie v oblasti BOZP a PO;
  • Komunikácia s úradmi v súvislosti BOZP a OPP;
  • Spolupráca a reporting s nadriadeným manažérom HSE;
  • Spolupráca s externým Technikom BOZP a PO - pravidelné cestovanie na prevádzku v Snine

Podnikové stravovanie
Firemné rekreačné zariadenia
Vzdelávacie kurzy, školenia
Príspevok na dovolenku
Firemné akcie
13. plat
Príspevok na dopravu
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie so špecializáciou na BOZP s adekvátnou praxou na obdobnej pozícii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- požadujeme znalosť legislatívy a noriem v oblasti BOZP a PO - samostatnosť, zodpovednosť a organizačné schopnosti- flexibilita a aktívny prístup k práci

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.