Prejdite do lepšej práce

Obrábač kovov

Miesto práce
Duklianska 60, Nováky
Termín nástupu
1.6.2023, dohodou
Plat
5,64 EUR/hod.Mzda od 5,64 je zložená zo základnej mzdy+ 30% prémie. Výsledná mzda závisí od skúsenosti a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obrábanie strojných súčiastok na kovoobrábacích sústružníckych, frézovacích a vŕtacích strojoch,
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie, vyrábanie dielov podľa výkresovej dokumentácie,
  • nastavovanie sústruhu
  • upínanie materiálu, spustenie, obsluha a vypnutie stroja, výmena náradia
  • používanie meradiel, meranie obrobených súčiastok
  • zodpovednosť za kvalitu vyrobeného dielca,
  • pravidelná údržba stroja
  • dvojzmenná prevádzka

  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Regenerácie pracovnej sily - masáž, sauna
  • Športové a kultúrne podujatia
  • Zdravotnícke pomôcky -vitamínové doplnky. zdrav obuv
  • Kúpeľná starostlivosť
  • Peňažný benefit na nábor zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4501547  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,64 EUR/hod.