Prejdite do lepšej práce

Senior controller

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou/ASAP
Plat
2 500 EUR/mesiac(1923 Eur základ + 577 Eur variabilná zložka mzdy). Finálna mzda závisí od skúsenosti a kvality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie tímu, osobnostný rozvoj, delegovanie a riadenie pracovného výkonu zamestnancov riadeného oddelenia.
  • Nastavenie individuálnych cieľov u THP zamestnancov a pravidelná aktualizácia.
  • Realizáciu mesačných hodnotiacich stretnutí aspoň na 80%.
  • Polročne kalibrované hodnotenie individuálneho výkonu zamestnancov.
  • Realizáciu stanovených firemných cieľov.
  • Tvorba rozpočtov, forecasting (výhľadov)
  • Návrhy nových metód a kontrolných mechanizmov v oblasti controllingu a reportingu
  • Návrhy na opatrenia pre zvyšovanie efektivity
  • Optimalizácia manažérskeho informačného systému
  • Spolupráca pri tvorbe finančných výkazov (finančného plánu, rozpočtovej uzávierky a pod.)
  • Realizácia finančnej analýzy firmy
  • Reporting ukazovateľov činností spoločnosti.
  • Tvorbu a činnosť kontrolingového systému.
  • Spracovanie kontrolingových informácií na podporu rozhodovania pre stredný vrcholový manažment
  • Ohodnocovanie podnikov, investícií a nových akvizící
  • Koordináciu plánovacieho, kontrolného a informačného systému.
  • Stanovenie pravidiel vnútropodnikového účtovníctva pre potreby kontrolingového systému.
  • Vykonávanie jednorázových kontrolingových analýz.
  • Stanovenie metodiky pre hodnotenie ekonomickej efektívnosti investičných projektov a finančných zámerov.
  • Prípravu a realizáciu kontrolingových činností v rámci skupiny.
  • Nastavenie a realizáciu reportingu v rámci spoločnosti.
  • Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

  • Možnosť odborného rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra
  • Príspevok na dopravu
  • Interný náborový príspevok
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Vlastná jedáleň
  • Sponzoring zamestnancov (podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií napr. športové kluby, kultúrne celky atď.).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

controlling

Počet rokov praxe

5

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Min. 5 roky praxe v oblasti controllingu /vo výrobnej spoločnosti/
  • Pokročilý MS Excel
  • Silné logické a analytické myslenie
  • Schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4375285  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac