Prejdite do lepšej práce

Recruiter

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
Plat
1 300 EUR/mesiac70% fixná zložka a 30% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme inovatívnu a proaktívnu osobnosť, ktorá rada prijíma výzvy, chce sa podieľať na zvýšení efektivity a kvality poskytovaných HR služieb zamestnancom a má zameranie na hľadanie riešení.

Hlavnou úlohou Recruitera je samostatná realizácia výberových konaní na manažérske, špecialistické aj výrobné pozície pre všetky slovenské spoločnosti v rámci našej skupiny spoločností, budovanie employer brandingu.

Náplň práce:
  • realizuje výber manažérskych, špecialistických a výrobných pozícii
  • realizuje headhunting na strategické pozície v rámci skupiny
  • zisťuje potreby nových zamestnancov a spolupracuje pri definovaní požadovaných kvalifikačných o osobnostných predpokladov
  • samostatne riadeni celý výberový proces – od prípravy požiadaviek až po odkomunikovanie ponuky kandidátom
  • využíva sociálne a pracovné networkingové stránky na inzerciu našich voľných pozícií a na oslovovanie nových kandidátov na rôzne pracovné pozície
  • využíva interné nástroje a programy na správu a aktualizáciu databázy uchádzačov
  • zúčastňuje sa na veľtrhoch práce
  • koordinuje nástupy a proces adaptácie zamestnancov v spoločnosti
  • vytvára profily kandidátov
  • komunikuje s dodávateľmi služieb a s personálnymi agentúrami, vyhľadáva primerané nástroje pre zabezpečenie potrebného počtu a kvality zamestnancov
  • buduje employer branding spoločnosti
  • spolupracuje pri vytváraní konceptu spolupráce so strednými a vysokými školami
  • poskytuje konzultácie manažérov pri výbere zamestnancov
  • spolupodieľa sa na príprave a aktualizácii plánu počtu zamestnancov
  • zodpovedá za reporting v oblasti výberu zamestnancov

  • Možnosť odborného rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra
  • Príspevok na dopravu
  • Interný náborový príspevok
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Vlastná jedáleň
  • Sponzoring zamestnancov (podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií napr. športové kluby, kultúrne celky atď.).

Zároveň sa staráme o tých, ktorí potrebujú našu pomoc. A práve z toho dôvodu sme sa rozhodli založiť občianske združenie MSM pre ľudí, o.z., prostredníctvom ktorého pravidelne pomáhame jednotlivcom i skupinám ľudí v rôznych oblastiach, napr. podpora športu, podpora kultúry, podpora vzdelania, sociálna pomoc, liečba, podpora ľuďom zasiahnutých pandémiou COVID 19 a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • Predchádzajúca prax v oblasti výberu zamestnancov min. 2 roky
  • Skúsenosti s headhuntingom
  • Sledovanie aktuálnych trendov v oblasti HR
  • Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
  • Organizačné schopnosti
  • Iniciatívny a proaktívny prístup, schopnosť efektívne navrhovať riešenia
  • Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4325176  Dátum zverejnenia: 27.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac