Prejdite do lepšej práce

Vodič

Miesto práce
Duklianska 60, Nováky
Termín nástupu
ihneď
Plat
3,52 EUR/hod.+ 30% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie nákladného motorového vozidla, prípadne návesu
  • riadenie osobného mot. vozidla podľa potrieb spoločnosti
  • bežná údržba vozidiel

  • Regenerácie pracovnej sily - masáž, sauna
  • Športové a kultúrne podujatia
  • Zdravotnícke pomôcky -vitamínové doplnky. zdrav obuv
  • Kúpeľná starostlivosť
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na dopravu
  • Peňažný benefit na nábor zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

  • platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
  • kvalifikačná karta vodiča
  • platné školenie vodičov
  • zdravotný preukaz
  • karta vodiča do digitálneho tachografu výhodou
Školenie vodičov ADR 1 výhodou. Prípadne poskytneme vyškolenie v certifikovanom stredisku.
  • občianska a dopravná bezúhonnosť

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4071248  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,52 EUR/hod.