Prejdite do lepšej práce

Manažér kvality

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Plat
1 200 EUR/mesiacMin. ponúkaná mzda je od 1200 Eur brutto; + 30% variabilná zložka mzdy /finálne fin. ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kandidáta v oblasti kvality a priemyselného inžinierstva. Pracovná príležitosť je určená pre samostatného, cieľavedomého lídra. Úspešný kandidát by mal mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore kvalita alebo technického zamerania. Preukázať iniciatívu a proaktívny prístup ku každodenným úlohám je naším očakávaním.

Náplň práce:
  • Riadenie kvality vo výrobe.
  • Zodpovednosť za kontrolu a dodržiavanie pracovných postupov a technologickej disciplíny.
  • Rozvoj, implementácia a kontrola interného systému kvality výrobných procesov.
  • Riešenie kvalitatívnych problémov, nezhôd, reklamácií,
  • Tvorba a riadenie dokumentácie kvality.
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Návrh nápravných a preventívnych opatrení na neustále zvyšovanie kvality produkcie.
  • Stanovenie a zabezpečenie plnenia cieľov kvality

  • zaujímavá práca v unikátnom segmente podnikania
  • možnosť odborného rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • práca v príjemnom kolektíve
  • pestré zamestnanecké výhody a benefity:
  • firemné akcie, teambuildingy, zvýhodnené vstupy na kultúrne a športové podujatia.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti z oblasti riadenia kvality v oblasti strojárskej výroby.
Zodpovedný prístup k práci.
Technické myslenie.

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4059691  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac