Obchodník

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 8, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
1 100 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od skúseností a zručností uchádzača. Mzda sa skladá zo základnej mzdy + variabilná zložka mzdy (prémie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie evidencie zákazníkov a vyhľadávanie nových,
- Spracovanie a predkladanie cenových ponúk,
- Nadväzovanie a udržiavanie kontaktov s dôležitejšími a náročnejšími klientmi, ich informovanie a oboznamovanie s ponúkanými výrobkami,
- Spracovanie a predkladanie kontraktov a plánov predaja,
- Realizovanie pridelených obchodných prípadov /v spolupráci s odbytovým pracovníkom/,
- Vedenie štatistiky predaja /v spolupráci s pracovníkom back-office/,
- Zúčastňovanie na výstavách na Slovensku a v zahraničí,
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- Práca v dynamickej spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu
- Flexibilný pracovný čas,
- Práca v príjemnom kolektíve,
- Sociálny program spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota cestovať aj do zahraničia.
- AJ slovom a písmom (FJ, RJ výhodou - prípadne iný cudzí jazyk)

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 4036238  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac