Prejdite do lepšej práce

Hlavný účtovník/Ekonóm

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Plat
Od 1 700 EUR/mesiac1 300 Eur + 30% variabilná zložka mzdy. Výška fixnej zložky mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva.
Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch.
Kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
Príprava podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva.
Spolupráca s audítormi a daňovými orgánmi štátnej správy.
Vedenie tímu a zodpovednosť aktualizácie smerníc a metodík potrebných k vedeniu účtovníctva.
Vypracovanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce vrátane inventarizácie majetku a zásob.
Príprava podkladov pre IFRS štandardy.

Stabilné zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti.
Možnosť odborného rastu.
Flexibilný pracovný čas.
Práca v príjemnom kolektíve.
Zamestnanecké výhody.
Poukaz na kúpeľnú starostlivosť:
Firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

5

  • bezúhonnosť
  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii podmienkou
  • príjemné vystupovanie
  • tímový hráč
  • iniciatíva
  • dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
  • analytické myslenie

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3990658  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac