Prejdite do lepšej práce

Majster/vedúci montážnej dielne zbraní

Miesto práce
Priemyselná 7, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
Plat
900 - 1 300 EUR/mesiacPlus k uvedenej základnej mzde prémie až do výšky 22 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie, riadenie a koordinovanie pracovnej zmeny,
  • plánovanie výrobných kapacít, výrobných procesov,
  • zachovanie kontinuity výroby, plnenie plánov, zabezpečovanie výrobnej produkcie,
  • kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších výrobných ukazovateľov,
  • riadenie ľudí,
  • zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, organizácia práce, dodržiavanie noriem kvality,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

príspevok na dopravu, telefón

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, budeme kontaktovať len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s riadením ľudí v strojárskej spoločnosti, základné vedomosti v oblasti technológie - obrábanie kovov (CNC), technické myslenie, aktívny prístup k riešeniu problémov, schopnosť stanoviť si priority alebo ich rešpektovať, samostatnosť, otvorenosť, flexibilita, komunikatívnosť, ochota pracovať na zmeny, DRŽITEĽ ZBROJNÉHO PREUKAZU - nevyhnutné

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3974118  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac