Prejdite do lepšej práce

Senior fin. controller/ Finančný manažér

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Plat
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za tvorbu rozpočtu a forecastov na pravidelnej báze.
Spracovanie finančných reportov a analýz na týždennej, mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze.
Návrhy nových metód a kontrolných mechanizmov v oblasti controllingu a reportingu.
Návrhy na opatrenia pre zvyšovanie efektivity.
Účasť sa rokovaniach s finančnými inštitúciami ohľadom zabezpečovania financovania
Príprava reportov pre finančné inštitúcie a investorov,
Spolupráca s ostatnými finančnými riaditeľmi v skupine

  • stabilné zamestnanie v spoločnosti s unikátnym zameraním priemyslu
  • možnosť odborného rastu (transferové oceňovanie, konsolidácia)
  • flexibilný pracovný čas,
  • práca v príjemnom kolektíve,
  • zamestnanecké zľavy
  • voliteľné benefity,
  • príspevok na dopravu,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

skúsenosť v oblasti controllingu vo výrobnej spoločnosti /výhodou je zákazková výroba/
orientácia vo finančných výkazoch a v oblasti podnikových financií
schopnosť viesť samostatné jednania so špecialistami korporátneho bankovníctva,
iniciatívu pri hľadaní riešení
schopnosť adaptovať sa na zmeny

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3930332  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac