Prejdite do lepšej práce

IFRS špecialista

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Plat
1 700 EUR/mesiac(1 300 Eur fix + 30% variabilná zložka mzdy) - mzda sa závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za prípravu a spracovanie IFRS balíčkov,
  • spracovanie a aktualizácia metodiky IFRS na základe legislatívnych zmien,
  • zodpovednosť za zostavenie konsolidovanej účtovnej závierky,
  • spolupráca na na tvorbe konsolidovanej výročnej správy,
  • spolupráca s audítormi, controllingom, účtovníctvom a finančným riaditeľom pri konsolidovanej účtovnej závierke.

  • možnosť odborného rastu (transferové oceňovanie, konsolidácia,...),
  • flexibilný pracovný čas,
  • práca v príjemnom kolektíve,
  • voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra
  • príspevok na dopravu
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

controlling, IFRS

Počet rokov praxe

2

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • praktická znalosť IFRS štandardov,
  • výhodou je prax v oblasti auditov a/alebo spracovaním závierok - ideálne výrobných spoločností,
  • skúsenosti s nastavovaním procesu,
  • skúsenosti s GIST alebo podobným systémom výhodou.

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3778338  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac