Prejdite do lepšej práce

Projektový manažér/ práca so študentami v školiacom stredisku

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.04.2019
Plat
od 1000 Eur brutto /finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme organizačne a jazykovo zdatného kolegu pre naše školiace/výcvikové stredisko v Košiciach!
Práca so študentami:
  • zabezpečenie ubytovacích kapacít pre študentov, stravovania, voľnočasového programu, športových aktivít
  • organizácia dopravy pre študentov /doma i v zahraničí/
  • zabezpečenie vstupných školení pre študentov, lekárskych prehliadok
  • zodpovednosť za komunikáciu s externými partnermi, univerzitami, materskou spoločnosťou, vedením, ...

Nákup:
  • zodpovednosť za nákup drobného majetku - IT vybavenie, nábytok, zabezpečovacie systémy, vybavenie spojené s prevádzkou budovy, reklamné predmety,...

Facility manažment:
  • zodpovednosť za údržbu a servis vozového parku /v spolupráci s ext. DOD/
  • zodpovednosť za hľadanie vhodných bytov pre vedenie alebo obchodných partnerov

Zmluvy:
  • Zodpovednosť za vyjednanie podmienok v zmluvách podľa zadania vedenia

Reporting

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite prosím Vaše CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • veľká miera samostatnosti a organizačných schopností, flexibilita a kreativita
  • schopnosť plynule komunikovať v AJ
  • aktívny vodič
  • všeobecný prehľad
  • schopnosť riešiť neočakávané problémy/ situácie
  • schopnosť komunikovať a spolupracovať s rôznymi kultúrami /študenti so zahraničia/

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3622032  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 Eur brutto /finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta/