Prejdite do lepšej práce

Generálny riaditeľ - krízový manažér pre nové akvizície

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Plat
2800 Eur + pohyblivá zložka mzdy + cieľové prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedanie za hospodárenie, riadenie a konanie v mene spoločnosti
  • zodpovedanie za priebežné plnenie a dosahovanie stanoveného finančného plánu
  • kontrolovanie dodržiavania procesov v rámci spoločnosti
  • navrhovanie krátkodobej a dlhodobej stratégie spoločnosti
  • navrhovanie a schvaľovanie nových možností pre dosahovanie zisku
  • zastupovanie spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach a vyjednávaniach
  • komunikovanie s členmi vrcholového manažmentu spoločnosti a ostatných oddelení
  • vypracovávanie a posielanie pravidelných reportov materskej spoločnosti

Sociálny program spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

skúsenosť vo vrcholovom vedení výrobného podniku
cieľavedomosť
asertivita
praktické myslenie
sebaistota
sebaovládanie
komunikatívnosť
vnútorná stabilita

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3588039  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 Eur + pohyblivá zložka mzdy + cieľové prémie a odmeny