Riaditeľ /ka SSC

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou/ASAP
od 2400 Eur btto/ Konečná výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a zodpovednosť za oddelenie mzdovej učtárne a oddelenie účtovníctva a daní viacerých spoločností v skupine
• zodpovednosť za mesačné a ročné uzávierky podľa slovenských a medzinárodných účtovných štandardov, reporting, štatistiky, príprava výkazov, IFRS balíkov – viaceré spoločnosti
• zodpovednosť za naplnenie povinností týkajúcich sa daní (dane z príjmu, DPH – skupinová DPH, daň z nehnuteľností, daň z motorových vozidiel), komunikácia s finančnou správou, zastupovanie spoločností v prípade daňových kontrol, externých auditov
• zodpovednosť za riešenie problematiky transferového oceňovania v skupine
• výročné správy
• príprava podkladov pre audit, komunikácia s audítormi
• komplexné riešenie komplikovanejších prípadov z účtovného aj daňového hľadiska

Radi Vám poskytneme priestor na uplatnenie svojich nápadov a Vašu sebarealizáciu
Okrem skvelých kolegov získate u nás i:
-stabilné zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti,
-možnosť odborného rastu
a množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov ako napríklad:
-poukaz na kúpeľnú starostlivosť,
-doplnkové dôchodkové sporenie,
-firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

V prípad, že máte o pozíciu záujem, tešíme sa na Vaše CV

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vhodný kandidát na uvedenú pozíciu by mal mat skúsenosti s riadením tímu - cca 15 ľudí
Dôležité sú skúsenosti s IFRS, riešením aj neštandardných účtovných prípadov, zastupovaním spoločnosti pri auditoch, cezhraničným zdaňovaním a cezhraničnými účtovnými operáciami.

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3578674  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2400 Eur btto/ Konečná výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta