Prejdite do lepšej práce

Technológ

Miesto práce
Kasárenská 8, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
01.01.2019
Plat
Od 850 Eur brutto + 30 % PZM /v závislosti od relevantných skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie cenových ponúk na základe výkresovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka.
Tvorba technologických postupov na výrobu podľa výkresovej dokumentácie a požiadaviek.
Spracovanie požiadaviek na nákup materiálu podľa výkresovej dokumentácie a požiadaviek.
Zavádzanie nových výrobkov a technológii do výrobného procesu.
Výber vhodných nástrojov pre výrobu nových výrobkov.
Spracovanie návrhov usporiadania pracovísk pre výrobu nových výrobkov.

Radi Vám poskytneme priestor na uplatnenie svojich nápadov a Vašu sebarealizáciu
Okrem skvelých kolegov získate u nás i:
  • stabilné zamestnanie v dynamickej slovenskej spoločnosti,
  • možnosť odborného rastu a množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov ako napríklad:
  • poukaz na kúpeľnú starostlivosť,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

SŠ s mat. al. VŠ v odbore strojárstva
2 roky praxe
3 D software - SolidWorks alebo Autocad - pokročilý

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3547643  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 Eur brutto + 30 % PZM /v závislosti od relevantných skúseností kandidáta/