Technik BOZP a požiarnej ochrany

MSM GROUP s.r.o.

Štúrova 925/27, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zabezpečenie plnenia požiadaviek firmy v súlade s platnou legislatívou v oblasti BOZP a PO.
•Vykonávanie pravidelných školení o ochrane pred požiarmi a zásadách bezpečnosti pri práci.
•Vypracovávanie smerníc a pravidiel, zabezpečenie štandardov týkajúcich sa PO a BOZP v súlade s platnou legislatívou ako aj internými pravidlami.
•Spolupráca s dodávateľmi a štátnymi inštitúciami v oblasti PO a BOZP.
•Identifikácia existujúcich a vzniknutých pracovných rizík, ako aj minimalizácia ich vplyvov – zlepšovanie procesov z hľadiska PO a BOZP, návrhy riešení , ako aj ich implementácia.
• V prípade zistenia porušovania PO/ BOZP pravidiel zabezpečenie vykonania nápravných opatrení.

Stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
-Možnosť kariérneho rastu.
-Dochádzkový bonus.
-Príspevok na dochádzanie do zamestnania.
-Odmena pri životnom jubileu.
-Doplnkové dôchodkové sporenie.
-Zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti.
-Firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupenky na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- certifikát bezpečnostného technika, výhodou je autorizovaný bezpečnostný technik
- certifikát požiarneho technika
- prax v odbore BOZP/PO

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3308243  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.