Mzdový/á účtovník/čka

MSM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
ihneď - dohodou
880 EUR/mesiacfin. ohodnotenie od 880 Eur btto + variabilná zložka mzdy /finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej a personálnej agendy v zmysle platných zákonov a interných predpisov
- spracovanie podkladov pre výpočet miezd
- spracovanie miezd
- ročné zúčtovanie daní
- ročné zúčtovanie zdravotného poistenia
- komunikácia so zdravotnými poisťovňami, zasielanie prehľadov, hlásenie zmien
- komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zasielanie prehľadov, hlásenie zmien
- bezchybné vedenie údajov k osobnej evidencii zamestnanca
- evidencia dochádzok zamestnanca
- spracovanie všetkých náležitostí súvisiacich s nástupom a výstupom zamestnanca
- archivácia dokladov súvisiacich so mzdovou s personálnou problematikou podľa zákona

-flexibilný pracovný čas,
-práca v príjemnom kolektíve,
-zamestnanecké výhody a benefity:
-príspevok na dopravu,
-doplnkové dôchodkové sporenie,
-firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť mzdového účtovníctva
• Skúsenosť so spracovaním miezd
• Znalosť pracovno-právnych, mzdových predpisov a personálnej administratívy
• Samostatnosť a flexibilita
• Tímová spolupráca
• Schopnosť dodržiavať určené termíny
• Precíznosť

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.