Vedúci výroby junior

Miesto práce
Komenského 19, Martin
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovanie jednotlivých častí výroby
- zápis a sledovanie produkcie na pridelenej časti výroby
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- zabezpečovanie dodržiavania pracovných a technologických postupov
- zodpovedanie za dodržiavanie noriem kvality
- manipulácia s výrobkami na jednotlivých úsekoch pracoviska
- kontrola hotových výrobkov
- dodávka materiálu na jednotlivé pracoviská
- zodpovednosť za kontrolu a dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov na pracovisku
- riadiť sa a plniť požiadavky platných zákonov a nariadení na ochranu životného prostredia
- práca podľa pokynov nadriadeného

Okrem práce vo firme s dlhoročnou tradíciou ponúkame aj :
- sociálny program,
- podpora vzdelávania a kariérneho rastu,
- motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

• organizovanie a plánovanie práce
• motivovanie ľudí
• analyzovanie a riešenie problémov
• technická gramotnosť
• praktické myslenie
• precíznosť (presnosť)
• komunikatívnosť

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM GROUP zastrešuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena zastrešených značiek na čo najširšie trhy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.2.2018 (ostáva ešte 72 dní)

Adresa spoločnosti

VÝVOJ Martin, a.s.
Komenského 19
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Macurová
Tel.: +421 905 515 213
E-mail: poslať životopis
ID: 3260501   Dátum zverejnenia: 4.12.2017