Zvárač CO2 - pracovná zmluva/živnosť

MSK Cabins s. r. o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 443, Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 5,5 EUR/hod.Pracovná zmluva: od 5,50 €/hod. + sťaženostný príplatok 0,72€/hod. +variabilné zložky vo výške 120€. Živnosť: od 7,50€/hod. + variabilné zložky vo výške 120€. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od pracovných skúsenosti uchádzača a bude dohodnutá na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie konštrukcii stavebných, úžitkových a poľnohospodárskych strojov podľa výkresovej dokumentácie a podľa WPS požiadaviek
- Ustavovanie kovových dielcov do zváracích prípravkov podľa pracovných postupov
- Prebrusovanie konštrukcií
- Manipulácia s výrobkami
- Vizuálna kontrola vyrobených produktov
- Hlásenie porúch nadriadenému
- Zodpovednosť za výstupnú kvalitu a kvantitu
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku, zabezpečovanie 5S zásad
- Dodržiavanie pracovnej morálky a disciplíny podľa platných interných smerníc
- Obsluha počítača na zvarovni

- stabilita pracovného miesta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky odbor, technický odbor

Prax na pozícii/v oblasti

zváranie kovových dielcov

Počet rokov praxe

2

- prax je požiadavkou
-platný zváračský preukaz - základný kurz Z-M1
- nutná znalosť čítania technickej dokumentácie
- certifikát zo štátnej zváračskej skúšky je výhodou
- technické a logické myslenie
- manuálna zručnosť
- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť k práci

MSK je vedúcim európskym výrobcom najinteligentnejších kabín ponúkajúci vybraným zákazníkom svoje kompletné služby vrátane dizajnu, realizácie prototypov, ako aj nízko, stredne a vysoko objemovú produkciu kabín s plastovými súčasťami.

Pri výrobe kabín sľubujeme našim zákazníkom výnimočné plnenie dodávok a spoľahlivosť. Máme takmer polstoročnú históriu výroby kabín. Počas týchto rokov sme našim zákazníkom dodali stovky tisíc kabín. Skutočne vieme všetko, čo je možné vedieť o bezpečnosti kabín!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4332870  Dátum zverejnenia: 6.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.