Technik BOZP, PO a životného prostredia

MSK Matec Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, Lipany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia legislatívnych a firemných požiadaviek v oblasti BOZP, PO a životného prostredia
- udržiavanie a zlepšovanie systémov riadenia v súlade s ISO 14001 a v súlade s požiadavkami zákazníka
- implementácia a aktualizácia analýzy rizík pre jednotlivé pracovné pozície
- analyzovanie úrazov a rizikových situácií na jednotlivých pracoviskách
- pravidelné vykonávanie auditov HSE a implementácia návrhov na zlepšovanie
- komunikácia so štátnymi orgánmi a vedením spoločnosti
- príprava pracovných inštrukcií, smerníc, reportov
- vykonávania školení v oblasti HSE
- kontrola používania OOPP zamestnancami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 EUR (brutto) + variabilná zložka mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch (do 8% ročnej mzdy), finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- jazykový kurz hradený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- nutná prax vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky, v oblasti HSE min. 2 roky
- platné osvedčenie bezpečnostný technik a technik PO výhodou
- znalosť ISO 9001 a OHSAS 18001 výhodou

MSK Matec Slovakia s.r.o. vznikol ako join venture od 01.01.2014. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kabín pre stavebné stroje pre kľúčových zákazníkov VOLVO, MATEC, Holmer a RAVO.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kapitána Nálepku 2
082 71 Lipany
https:www.mskmatec.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lýdia Kocanová
Tel.: +421918895038
E-mail: poslať životopis
ID: 3642618   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR (brutto) + variabilná zložka mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch (do 8% ročnej mzdy), finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúsenosti vybraného uchádzača