NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Softvérový architekt (Java / Spring / Cloud Services / DevOps) - Home Office/Office

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
*Od 3000 € brutto mesačne + prémie. Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. Nástupný bonus už od 3000€. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj na budúcnosť orientovaných a na mieru šitých priemyselných riešení založených na inovatívnych a moderných technológiách vo veľkých IT projektoch
• tvorba sofistikovaných konceptov, a ich následná implementácia do „Proof of concept“, vývoja produktov a zákazníckych projektov a ich prezentácia v akvizíciách a predbežných štúdiách
• navrhovanie našich vývojových metód a nástrojov, ako aj našich Build- a Rollout-Procesov a zavádzania a podpora pre tímy a zákazníkov pri používaní nových metód a nástrojov
• preberanie zodpovednosti za technický projektový manažment alebo softvérovú architektúru

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Zaujala Vás pracovná pozícia v msg life Slovakia? Nečakajte a ozvite sa nám. Pripojte nám Váš životopis, alebo čokoľvek, čo nás presvedčí o tom, že Vás potrebujeme. Prevedieme Vás výberovým procesom, poskytneme Vám spätnú väzbu a zostaneme s Vami v kontakte od začiatku až do konca. Vaše osobné údaje budú u nás v bezpečí keďže sme zladení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a sním súvisiacich nariadení. Prijatie žiadosti obratom potvrdíme e mailom. Už teraz sa na Vás tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• veľmi dobré praktické skúsenosti s modernými metódami vývoja softvéru, technológiami a vývojovými nástrojmi
• dobré skúsenosti s vývojom aplikácií alebo poradenstvom v oblasti architektúry a integrácie
• vynikajúce znalosti jazyka Java a hĺbkové „know-how“ v „open-source“ prostrediach s Continuous Build a Deploymentom na Kubernetes
• ideálne úspešne ukončené VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
• aktívna úroveň anglického alebo nemeckého jazyka (B2 a vyššie), nemecký jazyk výhodou

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 4550843  Dátum zverejnenia: 7.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac