NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Agilný kouč - Home Office/Office

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 900 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
*Od 2900 € brutto mesačne + prémie. Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. Nástupný bonus už od 2900€. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Svojím agilným prístupom, znalosťou SCRUM a iných agilných prístupov budeš sprevádzať, koučovať tímy a manažérov v rôznych kontextoch, a tak významne prispeješ k nášmu dlhodobému agilnému rozvoju.
• Budeš podporovať a koučovať Product ownera v otázkach týkajúcich sa techník efektívneho definovania produktového cieľa a správy produktového backlog.
• Budeš podporovať kolegov a zainteresované strany v pochopení a implementácii empirického prístupu.
• Spolu s ostatnými kolegami prevezmeš zodpovednosť za ďalšie rozšírenie projektového procesu.
• Budeš spolupracovať s naším tímom riadenia kvality na ďalšom rozvoji plánu štandardizácie projektového postupu v zákazníckych projektoch.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Agile coach
• JIRA, Confluence
• Office 365, MS Teams
• Miro, Conceptboard, Draw.io, Bizagi Modeler

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Zaujala Vás pracovná pozícia v msg life Slovakia? Nečakajte a ozvite sa nám. Pripojte nám Váš životopis, alebo čokoľvek, čo nás presvedčí o tom, že Vás potrebujeme. Prevedieme Vás výberovým procesom, poskytneme Vám spätnú väzbu a zostaneme s Vami v kontakte od začiatku až do konca. Vaše osobné údaje budú u nás v bezpečí keďže sme zladení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a sním súvisiacich nariadení. Prijatie žiadosti obratom potvrdíme e mailom. Už teraz sa na Vás tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Úspešne ukončené štúdium informatiky, matematiky, podnikového manažmentu alebo porovnateľná kvalifikácia.
• Niekoľkoročné praktické skúsenosti ako SCRUM Master/ Agile Coach a dobré znalosti v praktickej implementácii agilných metód.
• Ideálne skúsenosti s prácou v škálovateľných rámcoch (napr. LeSS) a komplexné zručnosti MS Office, Jira a Confluence.
• Výhodou je mať certifikáciu v oblasti Professional Scrum Master, Product Owner alebo Agile Leadership.
• Dobré porozumenie technickým súvislostiam a záujem o digitálne trendy a inovácie.
• Schopnosť spolupracovať v tíme, flexibilita, kreativita, s istotou moderujete stretnutia a workshopy.
• Vyznačuješ sa empatickým a kolegiálnym štýlom, baví ťa práca v tíme.
• Veľmi dobrá znalosť nemčiny, angličtina výhodou.

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4502954  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac