NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

IT tester junior – študent - Home Office / Office

Hraničná, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
*Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. Práca z domu alebo v kancelárii v BA podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné vykonávanie automatizovaných testov na základe podkladov od kolegov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou našich interných nástrojov
• Práca so skriptami (Shell, Windows Script)
• Príprava testovacieho prostredia
• Práca v menšom medzinárodnom tíme
• Používané technológie a nástroje:
MS Teams, MS Outlook, Office 365
JIRA, Zephyr Scale
SQL Developer
Selenium

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Zaujala Vás pracovná pozícia v msg life Slovakia? Nečakajte a ozvite sa nám. Pripojte nám Váš životopis, alebo čokoľvek, čo nás presvedčí o tom, že Vás potrebujeme. Prevedieme Vás výberovým procesom, poskytneme Vám spätnú väzbu a zostaneme s Vami v kontakte od začiatku až do konca. Vaše osobné údaje budú u nás v bezpečí keďže sme zladení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a sním súvisiacich nariadení. Prijatie žiadosti obratom potvrdíme e mailom. Už teraz sa na Vás tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Študent vysokej školy
• Analytické a logické myslenie, samostatnosť a precíznosť
• Nemecký jazyk na úrovni aspoň B1 a ochota učiť sa, anglický jazyk na úrovni B2
• Skúsenosť s testovaním (manuálnym alebo automatizovaným) a SQL vítaná, ale nie je podmienkou
• Očakávaný počet odpracovaných hodín je 80h/ mesačne
• Práca minimálne trikrát do týždňa

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4468730  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.