NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

.NET developer - Home Office/Office

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
**Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. Práca z domu alebo v kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dlhodobý stabilný pracovný pomer v slovenskej pobočke materskej spoločnosti v Nemecku, ktorá je lídrom v poskytovaní štandardných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva
• návrh a vývoj softvérových riešení v oblasti životného aj neživotného poisťovníctva
• údržba a ďalší vývoj existujúceho webového portálu
• zaškolenie a koučing pod vedením skúseného kolegu
• okrem vývoja aj komunikácia s klientom v prípade potreby
• používané technológie:
• ASP.Net, C#, HTML, CSS, JavaScript, MS SQL-Server, VB.Net, Framework DevExpress
• SVN pre správu verzií
• Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label
• Používané nástroje: Visual Studio, Jira, Confluence, MS Teams, Office 365

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected].
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Frontend programátor, .Net programátor, C# programátor

• viacročné profesionálne pracovné skúsenosti v niektorých z frontend technológií (úroveň medior)
• podpora webového portálu (údržba, ale aj nové požiadavky)
• Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich technológii: ASP.Net, C#, VB.Net, HTML, CSS, JavaScript, SQL Server, Framework DevExpress, SVN pre správu verzií, Visual Studio
• výhodou sú: Windows Server & IIS, Framework Combit List & Label
• aktívna úroveň nemčiny alebo aktívna úroveň angličtiny v kombinácii s pasívnou úrovňou nemčiny (potrebná kvôli zaškoľovaniu, pochopeniu požiadaviek)
• schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. Stupňa
• výhodou je skúsenosť s vývojom SW pre poisťovnícky sektor

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 4356271  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac