NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Špecialista IT tester - automatizácia - Home Office/Office

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
*Od 2000 € brutto mesačne + prémie. Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody. Práca z domu s potrebou aspoň 2x týždenne dochádzať do kancelárii v BA, ZA, KE podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné vykonávanie automatických testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov pomocou interných aj externých nástrojov
• úprava skriptov (Shell, Windows script)
• vytváranie automatických testovacích prípadov
• konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie
• integrácia automatického testovania do nightly build procesov (MAVEN, Jenkins)
• spolupodieľanie sa na ďalšom vývoji interných nástrojov na automatické testovanie
• aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti
• možnosť práce v menšom medzinárodnom agilnom tíme (scrum)
• možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca
• firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
• prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast (ISTQB, JAVA pre začiatočníkov, skriptovanie pre začiatočníkov, interné a externé školenia)

• atraktívny plat a pravidelné prémie
• výhody pružného pracovného času a hybridného pracovného modelu
• voľno navyše za každý odpracovaný rok, po piatich rokoch tak môžete každoročne čerpať až 30 dní dovolenky
• platené voľno 31. 12.
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie, možnosť získania certifikátov a absolvovania školení
• štedrý príspevok na stravné lístky
• zdravé občerstvenie, kvalitná káva, čaje a spoločné firemné obedy
• jazdy na motokárach, splav rieky, laser tag, stolný futbal, vianočnú či letnú párty
• príspevok na hobby 200 Eur/ročne
• neformálnu, rodinnú atmosféru a super kolegov

Zaujala Vás pracovná pozícia v msg life Slovakia? Nečakajte a ozvite sa nám. Pripojte nám Váš životopis, alebo čokoľvek, čo nás presvedčí o tom, že Vás potrebujeme. Prevedieme Vás výberovým procesom, poskytneme Vám spätnú väzbu a zostaneme s Vami v kontakte od začiatku až do konca. Vaše osobné údaje budú u nás v bezpečí keďže sme zladení so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a sním súvisiacich nariadení. Prijatie žiadosti obratom potvrdíme e mailom. Už teraz sa na Vás tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skriptovacie jazyky (Shell, Windows script) – mierne pokročilý
• skúsenosť s automatizáciou výhodou
• skúsenosť s SQL a XML (XPath výhodou)
• orientácia v kóde (Java, prípadne Groovy)

• schopnosť rýchlej orientácie v technickej oblasti
• nevyhnutná znalosť nemeckého, ovládanie anglického jazyka výhodou
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
• samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4126327  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac