NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Business IT konzultant - Home Office

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
*+ variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-naučíme ťa, ako prispôsobiť náš systém potrebám zákazníka (analyzovať zákaznícke požiadavky): od koncepčných prác vrátane technickej a funkčnej špecifikácie cez implementáciu až po testovanie softvéru
-budeš poskytovať podporu a poradenstvo našim zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní nášho systému na správu zmlúv životného poistenia a taktiež pri otázkach priamo z produkcie, tvoje pole pôsobnosti bude zahŕňať poradenstvo ale aj predprípravu, koncepciu a realizáciu workshopov, školení a prezentácií
-krok po kroku to bude komplexnejšie: v koordinácií s našimi vývojovými pracovníkmi a externými zákazníkmi sa budeš podieľať na tvorbe našich softvérových projektov a staneš sa spájajúcim elementom medzi užívateľmi systému a softvérovým vývojom
-preberieš zodpovednosť za odbornú integráciu, za zrozumiteľné vykreslenie obchodných procesov a exaktné napojenie na príbuzné systémy
-budeš vytvárať odborné koncepty a robiť detailné zadania na prispôsobenie softvéru rámcovým podmienkam a príbuzným systémom zákazníka

Ak ešte stále váhaš, či nám pošleš životopis, nezabúdaj na benefity, ktoré ponúkame:

- možnosť home office
- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant/príspevok na stravovanie a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- pravidelné firemné podujatia

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, ekonómia, finančný manažment, matematika, IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Budeme radi, ak budeš mať:
- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
-znalosti v oblasti poisťovníctva, požadovaná je prax v poisťovníctve
- IT afinita
-znalosti a pracovné skúsenosti na pozícii Business Consultanta alebo 3 a viac ročné skúsenosti s testovaním softvéru
-procesné myslenie a kreativita, schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
-výhodou je základná znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
-zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
-ochota k pracovným cestám (Nemecko)

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 3942854  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac