NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

Java vývojár

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na vývoji softvéru v požadovanej kvalite pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
- spoluúčasť na zmene a realizácii novej architektúry systému (Java, SOA)
- nový vývoj a údržba programových častí systému

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- výhodou je tiež predchádzajúca pracovná skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky softvér
- angažovanosť, komunikatívnosť a analytické myslenie
- ochota k pracovným / služobným cestám
- ochota neustále sa vzdelávať v nemeckom jazyku

Ľudské vlastnosti:
- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 3376344  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy na ponúkanej pracovnej pozícii je 1100 € brutto mesačne. K základnej zložke mzdy môže zamestnávateľ priznať variabilnú zložku mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti.