Hotline-konzultant / pracovník úseku podpory zákazníkov

msg life Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 18, 82105 Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexnej podpory pre nemecky hovoriacich zákazníkov v otázkach týkajúcich sa používania nami vyvinutého softvéru (najmä systém umožňujúci správu zmlúv z oblasti životného poistenia)
- aktívna komunikácia (mailová a telefonická) na dennej báze
- vytváranie a overovanie chybových správ
- priorizácia a následné prerozdeľovanie chýb na vývojových pracovníkov
- interná komunikácia s kolegami ohľadom chybových hlásení (vývojári, testeri)

- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú (najmä jazykové) požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Odborné zmalosti:
- úspešne ukončené stredoškolské, resp. vysokoškolské štúdium
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- komunikačné a prezentačné zručnosti, abstraktné myslenie ako aj schopnosť vysvetliť problematiku technicky orientovaným osobám
- nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka výhodou

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
- výhodou sú znalosti z oblasti poisťovníctva
- hotline je k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00-17:00, tento čas sa pokrýva viacerými pracovníkmi podľa vopred dohodnutého časového rozvrhu

- logické a analytické myslenie
- cieľavedomosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť

Spoločnosť msg life Slovakia s. r. o., v rámci nadnárodného koncernu msg life Gruppe s 21 pobočkami v Európe a v Amerike, je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia. S viac ako 900 zamestnancami je skupina msg life spoľahlivým partnerom pre zákazníkov a zároveň stabilným pilierom pre svojich zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hraničná 18
821 05 Bratislava
ID: 2101890   Dátum zverejnenia: 10.10.2017