Rozpočtár/kalkulant v oblasti klimtizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel (TZB)

MSD Company, spol. s r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacOdmeny sú súčasťou a sú individuálne vyplácanie k júlu a k decembru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš uplatniť svoje vzdelanie v TZB, konkrétne v oblasti klimatizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel a máš chuť neustále sa učiť nové veci, tak ťa veľmi radi u nás privítame. Pracujeme pre najväčších developerov na Slovensku, na malých i veľkých projektoch a "byť kreatívnym a najlepším" je našou hancou silou. Sme nadšení našou prácou a kolektívom a rast našej firmy posúva aj náš (tvoj) osobnostný rast. Ľudia v našom tíme zostávajú stále ľudmi a stále sú našou priritou. Vieme, že všetci máme "svoje dni". Tomu rozumieme! Hľadáme flexibilného človeka, ktorý sa vie prispôsobiť aj flexibilnej pracovnej dobe, ale flexibilní sme aj my a teda rozumieme, že ste partnermi, rodičmi, športovcami...

Pracujeme tak, ako to robia len tí najlepší na celom svete a zákaznícka skúsenosť je pre nás to najdôležitejšie vo firme. Tak to nerobí žiadna z našej konkurencie.

A toto bude tvoja náplň práce:
- vypracovanie technických návrhov, riešení pre projektantov, odberateľov a najväčších slovenských developerov v návrhový softwaroch TOSHIBA a SAMSUNG. Ponúkame vysoký technický a osobnostný rast, pretože návrhom a cenovou ponukou začína nákupný proces
- spoľahlivá príprava cenových ponúk pre maloobchod a veľkoobchod
- práca s Excelom je denno dennou súčaťou
- dobré komunikačné schopnosti keďže budete v častom styku so zákazníkmi, ktorých budete presviedčať o prednostiach našich produktov a služieb. Na službách zákazníkom si dávame záležať!
- komunikácia s dodávateľskými spoločnosťami

Ak ste sa v tejto náplni práce našli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom dole uvedeného e-mailu s vaším CV a motivačnými listom.

Naša práca je niekedy trošku stresujúca, pretože spokojnosť zákazníka dá niekedy zabrať, a preto kreatíva a neustále zlepšovanie sa je nevyhnutné a rovnako to bude aj s vaším osobnostným rastom. Na nič sa nehráme a a hlavne ponúkame:

- mladý a dynamický pracovný tím
- príjemné, klimatizované pracovné prostredie
- telefón na služobné aj súkromné účely
- služobný notebook
- v rámci firemných záležitostí poskytnutý automobil
- výborná káva a voda neustále k dispozícii
- priestor pre osobný rozvoj, kariérny rast
- možnosť sebarealizácie a samostatnej práce so zodpovedným prístupom
- výborný kolektív, team- buildingové aktivity a pod.
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebníctvo a TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mať rád svoju prácu a chuť neustále sa zlepšovať,
- vôľa pracovať efektívne a byť najlepší,
- riadne ukončená SŠ/SOU/VŠ,
- vynikajúce komunikačné schopnosti, proklientský prístup,
- kreatívny prístup k práci,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- výborné organizačné schopnosti.

Sme najväčším predajcom klimatizácií a tepelných čerpadiel značiek Toshiba a Samsung v Slovenskej republike výhradne so slovenským kapitálom. Máme najlepší objem predaja za posledných 5 rokov. Práve kvôli tomuto prvenstvu pripravujeme a vymýšľame nové služby, aby zákazníci cítili iba ten najlepší používateľský zážitok spojený s nákupom ako aj záručným a pozáručným servisom.

Náš prístup a služby, ktoré poskytujeme v oblasti predaja, montáže a servisu, sú nadobudnuté dlhoročnými skúsenosťami od roku 1993 a inovatívnym prístupom našich kreatívnych zamestnancov.

Našou filozofiou je poskytovanie dokonalých služieb ako aj správny výber vysoko kvalitných zariadení. Tie dodávame na slovenský trh od najkvalitnejších svetových výrobcov ako sú TOSHIBA, SAMSUNG, Ventilclima a iní.

Naším najväčším bohatstvom sú naši zamestnanci, na ktorých osobnostnom raste nám obzvlášť záleží. Naše odvetvie je veľmi náročné na čas, presnosť a efektivitu, preto sa neustále snažíme udržiavať rovnováhu medzi prácou a osobným životom, aby sme sa stali dlhodobým partnerom pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3930014  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac