800 - 900 EUR

Cenár(ka), podpora pre projektantov a odberateľov v oblasti klimtizácie (TZB)

MSD Company, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie technických návrhov, riešení pre projektantov, odberateľov a najväčších slovenských developerov v návrhový softwaroch TOSHIBA a SAMSUNG. Ponúkame vysoký technický a osobnostný rast, pretože návrhom a cenovou ponukou začína nákupný proces
- spoľahlivá príprava cenových ponúk pre maloobchod a veľkoobchod
- dobré komunikačné schopnosti keďže budete v častom styku so zákazníkmi, ktorých budete presviedčať o prednostiach našich produktov a služieb. Na službách zákazníkom si dávame záležať!
- komunikácia s dodávateľskými spoločnosťami
- hľadáme tímového hráča
- výkon práce je možný aj v Prešove

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

- nadštandartné odmeňovanie z podielu na zisku
- flexibilný pracovný čas
- veľký priestor pre osobný rast (hlavne technický) a kariérny rast
- pravidelné školenia u naších dádavateľov TOSHIBA (Graz) a SAMSUNG (Amsterdam)
- možnosť sebarealizácie v najväčších slovenských projektoch TZB a samostatnej práce so zodpovedným prístupom
- výborný kolektív a team - buildingové aktivity
- športové aktivity
- stravné lístky

Hľadáme tých najctižiadostivejších ľudí, pretože sme jednotkou na trhu. Ponúkame okamžitý vedomostný a technický rast pre oblasť klimatizácie, chladenia a vzduchotechniky. Napriek tomu, že sme na trhu už 25 rokov, ponúkame tiež startup-ové prostredie a priestor pre maximálnu sebarealizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

TZB, klimatizácia, vzduchotechnika, chladenie, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Riadne ukončená SŠ/VŠ;
- Vynikájúce komunikačné schopnosti, proklientský prístup
- Mať rád prácú a chuť byť najlepším
- Kreatívny prístup k práci
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,

Od svojho založenia sme dosiahli vytýčené ciele a v súčastnosti patríme k významným predajcom a distribútorom klimatizačných zariadení TOSHIBA a v roku 2013 sme rozšírili naše portfólio o ďalšiu značku SAMSUNG. Sme spoločnosť s výhradne slovenským kapitálom založenou v roku 1993 a zaoberáme sa dodávateľskou, obchodnou činnosťou v oblasti klimatizácie, vykurovania tepelnými čerpadlami, vzduchotechniky a vetrania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nádražná 50
90028 Ivanka pri Dunaji
ID: 3596843   Dátum zverejnenia: 27.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800