Montážnik - chladiar/ elektrikár

MSD Company, spol. s r.o.

Nádražná 50, 90028 Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel

firemné auto, stravné lístky, podiel na zisku zo zákaziek, poskytneme ubytovanie

záujem o prácu popr. životopis môžte posielať mailom, alebo zavolajte telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chladiar, elektrotechnik, strojár, zámočník, technik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o požadovanú prácu, manuálna zručnosť, iniciatíva, popr. samostatnosť pri riešení montážnych a servisných problémov

Od svojho založenia sme dosiahli vytíčené cieľe a v súčastnosti patríme k najvýznamným predajcom a distribútorom klimatizačných zariadení TOSHIBA a v roku 2013 sme rozšírili naše portfólio o ďalšiu značku SAMSUNG. Sme spoločnosť s výhradne slovenským kapitálom založenou v roku 1993 a zaoberáme sa dodávateľskou, obchodnou činnosťou v oblasti klimatizácie, vykurovania tepelnými čerpadlami, vzduchotechniky a vetrania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nádražná 50
90028 Ivanka pri Dunaji