Export booking desk pre nemeckých klientov

MSC Slovakia - organizačná zložka

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v dynamickom mladom kolektíve pre spoločnosť, ktorá je lídrom v tomto odvetví. Ide o spracovávanie objednávok prepravy od Nemeckých klientov a následná administratíva a komunikácia.
Práca v internom systéme (zaškolenie)

- práca v priemnom prostredí - TWIN City, výborná lokalita blízko centra
- priateľský a mladý kolektív
- 25 dní dovolenky
- možnosť využívať homeoffice a flexi time v prípade potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

námorná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredne pokročila znalosť anglického jazyka (B1-B2)
- uživateľská práca na PC
- ochota, zodpovednosť, spolahlivosť, pracovitosť
- pozitívny a proaktívny prístup, chuť učit sa a tímový duch

Zastúpenie námornej spoločnosti MSC na Slovensku.

About Mediterranean Shipping Company

We are a privately owned global organisation operating a network of over 500 offices in 150 countries, employing a team of over 24,000 dedicated individuals.

We have an established fleet of 465 container vessels with an intake capacity of 2,439,000 TEU (updated January 2015). Our global sailing schedules cover 200 routes, calling at 315 ports, allowing us to deliver the cargo almost anywhere in the world.

MSC Mediterranean Shipping Company S.A, Geneva
for the real world

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4084096  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac