Referent klientskeho centra

MsČ Bratislava - Devínska Nová Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves, Novoveská, Devínska Nová Ves
dohodou, pracovný pomer je na určitú dobu 1 roka s možnosťou predĺženia
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacod 900,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje chod podateľne, príjem pošty, vedenie došlej a odoslanej pošty, odosielanie pošty,
• vykonáva obsluhu telefónnej ústredne, faxu, elektronickej pošty a platobného terminálu,
• aktualizuje informačné tabule v budove MÚ a úradné tabule na území MČ,
• vykonáva informačnú službu v budove MÚ pre občanov,
• zverejňuje verejné vyhlášky a iné úradné oznámenia, oznámenia o doručení písomností.

• podľa kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• prihláška do výberového konania
• štruktúrovaný životopis s telefonickým a e-mailovým kontaktom
• súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
• fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• fotokópia osvedčenia o získaní osobitných kvalifikačných predpokladov

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, zašlite svoju žiadosť spolu s požadovanými dokladmi poštou, emailom alebo osobne do podateľne odosielateľa najneskôr do 04.10.2019 na adresu:
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A
843 10 Bratislava
Vyhlasovateľ výberového konania si vyhradzuje právo pozvať na výberový pohovor iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky stanovené podmienky.
Výberové konanie sa uskutoční formou pohovoru zameraného na znalosti v danej problematike.
Nepredloženie niektorého z požadovaných dokladov je dôvodom na vyradenie uchádzača z výberového konania.
Mestská časť si vyhradzuje právo odpovedať elektronicky len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky .

Kontaktná osoba:
Ing. Mária Koprdová, č.t. 0917 817 227, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

prax v požadovanej oblasti

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• koncepčné myslenie;
• zvládanie záťažových situácií;
• komunikačné schopnosti;
• občianska a morálna bezúhonnosť;
• vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení osobného motorového vozidla výhodou;
• znalosť práce s počítačom: Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet, informačný systém samosprávy

Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava 49
je subjektom územnej samosprávy.
ID: 3767159  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacod 900,- € brutto