Recepčná / Recepčný

MS systém s.r.o.

Miesto práce
Hotel Karpatia, Československej armády, Humenné
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacvšetky príplatky za víkendy a nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod recepcie,
- check in a check out hotelových hostí,
- zabezpečovanie komfortu a spokojnosti hostí, vybavovanie požiadaviek a sťažností hostí,
- uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom,
- práca s hotelovým systémom Asseco Horec,
- komunikácia s ostatnými oddeleniami hotela,
- základná administratívna činnosť, obchodná korešpondencia,
- práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, vystavovanie faktúr za ubytovanie.

- zamestnanie v stabilnej, prosperujúcej perspektívnej spoločnosti,
- atraktívne pracovné prostredie 4-hviezdičkového hotela,
- strava zabezpečená priamo na pracovisku
- uniforma
- práca v mladom dynamickom kolektíve, firemné vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

- skúsenosti s prácou s pokladňou,
- ovládanie hotelového systému Asseco HOREC je výhodou,
- výborné komunikačné schopnosti,
- prozákaznícky prístup,
- samostatnosť, zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie, upravený vzhľad.

Wellness a relax Hotel Karpatia je prvý a jediný 4* hotel v meste Humenné, ktorý poskytuje svoje služby už vyše 50 rokov. Ponúka ubytovanie jednej stovke hosťom v 45 izbách, resp. apartmánoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4106437  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac