Grafický dizajnér pre kuchynské štúdio

MS Stolárstvo s. r. o.

Miesto práce
Jazerná, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
5 - 8 EUR/hod.Mzda sa odvíja od produktivity práce, kreativity pracovníka a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba grafických návrhov a vizualizácií nábytku (prevažne kuchynských liniek) v intuitívnom CAD/CAM softvéri CABINET VISION, ktorý automaticky generuje výrobnú dokumentáciu pre export do CNC stroja, zoptimalizované nárezové plány, sumár materiálu a kovania.

ŠKOLENIE ZABEZPEČÍME, prax v CABINET VISION výhodou, nie podmienkou

- pracovná doba: 5 dní v týždni/8 hod. denne, (možnosť flexibilnej pracovnej doby)

- nástup možný ihneď (TPP/dohoda/živnosť),
- odmeny v prípade dlhodobej spolupráce.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nábytkárstvo, interiérový dizajn, drevospracujúci priemysel, stolárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v CABINET VISION výhodou,
- vodičský preukaz B výhodou.

Sme rozširujúca sa spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa prioritne venuje výrobe moderného, dizajnového a klasického nábytku na mieru s jedinečnou technológiou nestingového opracovania materiálu.
ID: 4103654  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.