Cestár, Bagrista (Ref. č.: 22019)

MS Gruppe, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
CESTÁR -hodinová mzda 14,- až 17,-Eur/hod , BAGRISTA -hodinová mzda 18,- až 22,- Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkopové práce, asfaltovanie, pokladanie chodníkov, obrubníkov...
Najčastejsie sa pokladajú odvodňovacie kanále popri cestách v obytných zónach.
Vytvárame 3-4 členné skupiny s 1 nemčinárom a minimálne 1 bagristom.

PRÁCA NA ŽIVNOSŤ
- CESTÁR -hodinová mzda 14,- až 17,-Eur/hod
- BAGRISTA -hodinová mzda 18,- až 22,- Eur/hod
- práca na turnusy
- fakturácia každé 2 týždne
- splatnosť faktúr 25 dní

Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov, ktorí chcú mať istotu vo fungujúcej slovenskej firme, majú pozitívny vzťah k elektrotechnike.
Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky-dohodneme si termín osobného stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- seriózny prístup k práci
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota cestovať
- referencie
- flexibilita

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2014. V spolupráci s nemeckou firmou MS Bau GmbH, sme dodnes zrealizovali množstvo projektov doma i v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na elektrotechnické montážne práce po celom Nemecku a to na rôznych stavbách, alebo v priemyselných halách (od bytových elektroinštalácií cez hotely, po obchodné centrá či kliniky). Práce vykonávame aj v oblasti zvárania, cestných prác, automatizácie.. Viac o nás a o našej práci nájdete na webovej stránke www.msgroup-gmbh.de

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem slobodne a dobrovoľne spoločnostMS Gruppe s.r.o., IČO: 45432058, IČ DPH: SK2023005072 Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, odd. Sro, vl.č. 17866/S . Tel. č. +421 910 527878, email: [email protected], ako prevádzkovateľovi v zmysle zákona o ochrane osobných údajov a príslušných právnych predpisov EÚ svoj výslovný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste a ich príloh, za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie . Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem spoločnosti na dobu 2 roky.

Adresa spoločnosti

MS Gruppe, s. r. o.
Janka Kráľa 7
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sýkorová
Tel.: +421910527878
E-mail: poslať životopis
ID: 3572169   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   CESTÁR -hodinová mzda 14,- až 17,-Eur/hod , BAGRISTA -hodinová mzda 18,- až 22,- Eur/hod