Можливість для людей з України
Logo MS Gastro, s.r.o.

Kuchár - Kuchárka

MS Gastro, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 140B, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
asap
1 600 - 1 900 EUR/mesiacPrípadné nadčasy, práca cez víkend alebo sviatok platené s príplatkami podľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tradičných jedál v novej veľkokapacitnej kuchyni. Priemerný počet zamestnancov na smene - 8.

Pracovná doba - netypický krátky - dlhý týždeň, nakoľko počas pracovných dní sa pracuje 8,5 hodiny, v sobotu 12hodín, v nedeľu 5 hodín. Pracovný čas je rozvrhnutý tak aby zamestnanci mali dostatok času na oddych a rodinu. Počet odpracovaných hodín do mesiaca - cca 160.

Možnosť pracovať aj 8,5h v pracovné dni.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Práca v kuchyni by Vás mala v prvom rade baviť a mali by ste mať aj znalosti a prax.

Komplexné stravovacie služby pre firmy a závody, reštaurácia, catering, výroba trvanlivých jedál do maloobchodov
Naša spoločnosť pôsobí v oblasti gastronómie už viac ako 20 rokov. Naša prevádzka sa nachádza na adrese Štúrova 140B, Nitra - Mlynárce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799429  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac